Áraink 2025. február 1-vel változnak! Hallásvizsgálatra csak telefonon, alvásvizsgálatra emailben tudunk időpontot adni! Telefonunk csak rendelési időben elérhető.
Blogunk hetente frissülő tartalommal segít eligazodni a gyermekbetegségek rengetegében. Szakembereink hasznos tanácsokat adnak olyan gyakorlati kérdésekben, melyek minden család hétköznapjaiban előfordulhatnak: mit tegyünk, ha láza van a gyereknek, hogyan kezeljük a náthát, mikor gyanakodjunk középfül-gyulladásra, vajon egyszerű gyomorrontásról van-e szó, milyen tünetei vannak egy-egy komolyabb betegségnek. Egészségmegőrző praktikákkal segítjük a betegségek elkerülését és tippeket adunk, hogyan biztosíthatjuk gyermekünk vitaminigényét, hogyan erősíthetjük immunrendszerét, hogy minél ritkábban kelljen orvoshoz fordulni.
Már enyhe lefolyású Covid-19 után is keletkezhetnek az emberben a saját szervezetet támadó autoantitestek. Ezek a legkülönfélébb szerveket és szöveteket érintő gyulladásokkal és károsodásokkal hozhatók kapcsolatba.
Az omikron-variánst felbukkanása óta egyre többet tudunk az általa okozott tünetekről. Kutatók megállapítása szerint, ha ezt a tünetet tapasztaljuk, akkor mindenképp érdemes gyanakodni és orvossal konzultálni.
Főként járvány időszakban nagyon fontos, hogy gyermekeinket megvédjük a kórokozóktól, ezt pedig úgy tehetjük leghatékonyabban, ha a meglőzésre fektetjük a hangsúlyt. A legnagyobb fegyver, ami bevethető a vírusokkal, káros baktériumokkal szemben, az erős immunrendszer, ami képes ezek támadását visszaverni. Mutatjuk, mire érdemes odafigyelni, ha szeretnénk, hogy gyermekünket elkerüljék a betegségek!
május 07 - Nehezen alszik el? Cikkünkből megismerheti, hogyan segítenek bizonyos meditációs technikák és kezdők által is végezhető jógapózok a könnyű és gyors elalvásban!
április 26 - Ön is rendszertelenül, műszakos felosztásban dolgozik? Cikkünkből megismerheti, hogyan hat ez az alvására, emellet pedig 6 szakértők által javasolt módszert is, hogy ellensúlyozza ezt a hatást.